Album na Chrzest z GRAWEREM Anioł Stróż Kwadrat
- Obrazek na okładce wykonany ze srebra próby 925
- Skórzane obicie twardej oprawy
- 30 tradycyjnych kart
- Pojemność na 60 zdjęć wielkości 13x18cm,10x15cm lub 120 zdjęć o wielkości 9x13cm
- Grawer na tabliczce w środku albumu wliczony w cenę produktu
- Wielkość albumu: 22 x 16cm
- Wielkość stron: 20,5 x 15cm
- Kraj produkcji: Włochy
- Całość zapakowana w eleganckie pudełko prezentowe
Zaskocz swoich nabliższych zmieniając zwykły prezent w coś wyjątkowego! Koniec z nietrafionymi i nudnymi upominkami kupowanymi na ostatnią chwilę. Dzięki personalizacji każdy zakupiony u nas produkt staje się niepowtarzalny i zyskuje cząstkę Ciebie. Nasz Kreator Projektów pozwoli Ci dać upust swojej kreatywności i stworzyć wyjątkowy upominek.
- Wykonujemy grawer przy użyciu wysokiej jakości znakowarek laserowych Fiber z dokładnością do tysięcznych milimetra
- Masz możliwość wygrawerowania dowolnego tekstu i grafiki
- Nie musisz się martwić o trwałość graweru - obowiązuje na niego wieczysta gwarancja
Jeżeli nie masz pomysłu na napis możesz skorzystać lub zainspirować się przygotowanymi przez nas przykładkami. Druga opcja to stworzenie projektu całkowicie od nowa.
Od wypróbowania naszego narzędzia dzieli Cię tylko jeden krok - wystarczy kliknąć "Personalizuj i kup".
*Prosimy o dwukrotne sprawdzenie projektu przed jego akceptacją, nie ponosimy odpowiedzialności za błędy w przesłanych do nas personalizacjach.
Opinie klientów
Nikt jeszcze nie dodał opinii do tego produktu, zrób to jako pierwszy!
Napisz swoją opinię