6 świetnych upominków na wieczór panieński i kawalerski

2021-06-02
6 świetnych upominków na wieczór panieński i kawalerski

Organizacja wieczorów panieńskich i kawalerskich na przestrzeni ostatnich lat stała się niezwykle modna. Świadkowie wraz ze swoją świtą, wymyślają coraz to bardziej oryginalne pomysły na spędzenie tego niezwykłego wieczoru w iście szałowej scenerii. U jednych jest to pobyt w SPA, u innych impreza do białego rana, u jeszcze innych ognisko, spływ kajakowy czy wieczór w domu. Każdy pomysł może być dobrym, jeśli towarzyszy temu doskonały nastrój, cudowni ludzie, niezwykła atmosfera i …. co ważne - świetne upominki, które w oryginalnej formie i wydaniu wręczane są przyszłej Pani Młodej i Panu Młodemu. Dziś w tym temacie właśnie pozostaniemy, poszukując pomysłów na taką właśnie okazję - oryginalnych, niebanalnych i jedynych w swoim rodzaju, czyli trafionych w samą dziesiątkę.

Prezenty z grawerem - spersonalizowany pomysł na upominek

Z całą pewnością wśród dostępnych na rynku prezentów na specjalne okazje, bardzo dużą popularnością cieszą się prezenty z grawerem. Dzięki nim na wybranym upominku mogą znaleźć się indywidualnie dobrane słowa. Może więc coś z żartem? Może na pół poważnie, a na pół śmiesznie? Od serca, z sercem, wyjątkowo?

Zarówno prezenty na Wieczór Kawalerski, jak również i prezenty na Wieczór Panieński mogą być naprawdę wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, tylko trzeba znaleźć te idealne i odpowiednie.

Prezenty na Wieczór Kawalerski

Co kupić przyszłemu Panu Młodemu, jako ciekawy gadżet od grupy znajomych i przyjaciół? Na co postawić, by ten otrzymał coś, co zawsze będzie mu kojarzyło się z tymi wyjątkowymi dla niego ludźmi? Pomysłów jest wiele. Można postawić zarówno na śmieszne prezenty, jak również i praktyczne upominki na wieczór kawalerski.

Ciekawym gadżetem, który powinien znaleźć się na liście tych trafionych w dziesiątkę, jest piersiówka stalowa z grawerem. W jej składzie znajduje się wykonana ze stali nierdzewnej piersiówka, na której może znaleźć się dowolny tekst, a także dwa kieliszki 30 ml i lejek. Z takim zestawem, z pewnością każdy mężczyzna będzie odpowiednio wyposażony na każdą ewentualność.

Inną, wartą uwagi opcją, szczególnie polecaną dla fana piłki nożnej jest Skarbonka but piłkarski z grawerem. Wykonana ze stali nierdzewnej, z platerowanym srebrem i ciekawym tekstem, może stanowić idealny gadżet, w który przyszły Pan Młody już w nowej roli - roli Męża, będzie mógł odkładać zaoszczędzone grosze na swoje przyjemności.

Skarbonka but piłkarski z GRAWEREM

I nie sposób nie zwrócić uwagi także na ramkę na zdjęcia czarną z grawerem, w której to można umieścić zdjęcie paczki przyjaciół, którzy mimo nowego stanu, nadal pozostaną razem. Dzięki możliwości wstawienia tekstu, taka ramka będzie mogła zyskać zupełnie nowe znaczenie. Liczy się tutaj tylko pomysł na niebanalny tekst i ciekawie dopasowana do tego fotka, a wtedy efekt końcowy z pewnością okaże się doskonały.

Prezenty na Wieczór Panieński

Co kupić przyszłej Pani Młodej na ten ostatni, szalony wieczór? Jakie upominki na Wieczór Panieński okażą się być ciekawym wyborem? Czy lepiej postawić na coś śmiesznego czy może bardziej praktycznego? Zadbać o detale i szczegóły, postawić na jakość, zdecydować się na klasyczne czy może oryginalne rozwiązania?

Ciekawym pomysłem, który zaliczyć możemy do grupy tych praktycznych jest pozytywka - szkatułka Baletnica. Jest to idealne rozwiązanie na biżuterię, jak również i na inne drobiazgi. Z zewnątrz w całości posrebrzana, może posiadać na wieczku dowolnie wymyślony grawer. W środku mamy przegródki, pozwalając zachować w niej ład i porządek, a ponadto lusterko i figurkę baletnicy. Całość uzupełnia piękna melodia.

Inną, ciekawą propozycją dla wielbicielki oryginalnej biżuterii jest na przykład bransoletka sznurkowa Gold Rose z grawerem, którą to tworzy między innymi opaska sznurkowa w kolorze czerwonym, jak również i części stalowe wykonane ze stali chirurgicznej. Na prostokątnej blaszce można umieścić dowolny grawer.

Wartą uwagi propozycją, jaka na pewno każdej, przyszłej pani młodej spodoba się w sposób szczególny jest ramka na zdjęcia Łabędzie Swarovski z grawerem. Wykonana z metalu i pokryta srebrem, ozdobiona dodatkowo oryginalnymi kryształami Swarovskiego, wygląda naprawdę perfekcyjnie. W dolnej części można zastosować grawer o wybranej treści. Może więc wstawić do tego zdjęcie paczki przyjaciółek, które są dla przyszłej Pani Młodej szczególnie ważnymi osobami z napisem Na zawsze razem. W tej kwestii, taka ramka ze zdjęciem może być wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju pamiątką.

Ramka na zdjęcia Łabędzie SWAROVSKI z GRAWEREM

Bez wątpienia najważniejszy jest ciekawy pomysł. Tutaj można postawić zarówno na prezenty na wieczór panieński czy kawalerski śmieszne, zabawne i humorystyczne, jak również praktyczne, piękne, wyjątkowe i od serca. Wybór jest ogromny, dlatego też każdy organizator takiej imprezy z pewnością spośród wielu dostępnych propozycji, wybierze te idealne, trafione w dziesiątkę.

Polecane

pixel