Dewocjonalia na prezent

( ilość produktów: 5 )

Podaruj dewocjonalia na prezent z okazji chrztu lub pierwszej komunii świętej, które staną się symboliczną pamiątką na całe życie. Każde wydarzenie religijne nieodłącznie jest związane ze spotkaniami rodzinnymi, dzięki którym wspólnie można celebrować najważniejsze wydarzenia w życiu dziecka. Zarówno na chrzest, jak i na komunię, bierzmowanie, a nawet na ślub, warto przygotować wyjątkowe prezenty religijne, które stają się symbolami i pamiątkami zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców. Właśnie dlatego w naszym sklepie internetowym sovenir.pl zgromadziliśmy różnego rodzaju upominki religijne, jak srebrne medaliki, łańcuszki i krzyżyki oraz obrazki z postaciami świętych i aniołków.

Prezenty religijne na chrzest i komunię

Nie zamykamy się na jeden rodzaj prezentów, oferując ich różne wersje oraz stworzenie z nich niepowtarzalnej niespodzianki, czyli spersonalizowania przy użyciu graweru. Proponowane przez nas dewocjonalia na prezent mogą zostać oryginalnie ozdobione dzięki wygrawerowaniu życzeń, daty chrztu czy komunii, imienia obdarowywanej osoby lub dołączonej dedykacji. Upominki, którym nadano tak osobisty charakter to najlepsza pamiątka chrztu, komunii czy innego sakramentu, której nie ma nikt inny. Dodatkowo, najwyższa jakość oferowanych przez nas przedmiotów oraz precyzja dotycząca każdego szczegółu sprawiają, że na pewno będziesz wracać po dewocjonalia z grawerem oraz inne pomysły na prezent z sovenir.pl.

Jeśli szukasz obrazka dla dziecka na chrzest lub komunię, oferujemy zarówno mniejsze, jak i większe obrazki w kształcie prostokąta lub serduszka, ze Świętą Rodziną lub czuwającego nad maluszkiem Anioła Stróża i z możliwością postawienia na półce, lub powieszenia na ścianie. Obrazki to jedne z najchętniej wybieranych pamiątek chrztu i pierwszej komunii. Rodzice na pewno już tego samego dnia powieszą podarunek nad łóżkiem dziecka. Jeśli jesteś matką chrzestną lub ojcem chrzestnym, jednym z najlepszych i ponadczasowych pomysłów na prezent jest łańcuszek z medalikiem lub z krzyżykiem. To najbardziej cenione pamiątki zarówno wśród prezentów dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

Nasza propozycja dodania indywidualnego graweru, czyni z nich oryginalny i sentymentalny podarunek. Dzieci nie pamiętają chrztu, a komunia jest dla nich pierwszym ważnym przeżyciem nie tylko pod względem religijnym. To ich dzień, który spędzają wspólnie z rodziną i kolegami. Warto zatem zadbać, aby podarowane dewocjonalia na prezent pozwoliły im na zawsze pamiętać o ważnych w ich życiu chwilach. Kup już teraz, dopasuj odpowiednią dedykację, a my zajmiemy się resztą. Każdy zakup pakujemy w ozdobne pudełeczko, więc wystarczy tylko wyczekiwać gotowego zamówienia.

Marka: Marka
Cena
-
pixel