Pozostałe grawerowane prezenty

( ilość produktów: 12 )

Każdy miłośnik przygód doceni kompasy z grawerem. To wyjątkowy prezent, który ma bogatą historię, metaforyczne znaczenie i pomimo popularności różnorodnych rozwiązań w dalszym ciągu jest podstawowym elementem wyposażenia na morskiej wyprawie czy wycieczce w teren. Te proste urządzenia wykorzystują zjawisko magnetyzmu, dzięki czemu są w stanie wskazać kierunek północny.

Gwizdki i kompasy z grawerem dla miłośników przygód

Klasyczne kompasy z grawerem przyciągają uwagę designem i są rewelacyjnym pomysłem na prezent na dzień chłopaka czy inną okazję dla osób, które uprawiają turystykę, wspinaczkę, żeglarstwo czy też podróżują. Akcesoria są one również stosowane w wojsku i żandarmerii, ponieważ gwarantują orientację w terenie. Kompasy są wykorzystywane też w geologii i geodezji. Nieco bardziej sportowy charakter mają natomiast gwizdki z grawerem, jakie oferujemy na sovenir.pl, i dość jednoznacznie kojarzą się z zawodami, treningiem, grami zespołowymi. Naniesienie na taki charakterystyczny element życzeń, imienia, logo firmy zawsze będzie robić wrażenie i sprawi, że detal pozostanie świetną pamiątką, która dodatkowo będzie używana przez osoby lubiące sport – trenerów, sędziów i zawodników. Tego typu grawerowane prezenty są zazwyczaj wykonane z metalu – mosiądzu, srebra lub stali nierdzewnej, co zapewnia im trwałość i elegancki wygląd. Tym samym mogą być rewelacyjnym gadżetem reklamowym dla osób z branży piłkarskiej, koszykarskiej czy też każdej innej dyscypliny. Chętnie sięgną po nie też miłośnicy gier terenowych.

Sportowe gwizdki z grawerem

Gwizdki z grawerem są łatwe do przenoszenia w kieszeni lub na smyczy i mogą być używane w nagłych sytuacjach, gdy potrzebna jest natychmiastowa uwaga lub sygnał. Są niezwykle głośne, co pozwala na przyciągnięcie uwagi większej grupy ludzi, a w przypadku sportu na skuteczne kierowanie zawodników na boisku. Grawerowanie pozwala na spersonalizowanie elementu, co uczyni go bardziej wyjątkowym oraz osobistym. Gwizdki są bardzo funkcjonalne i mogą być używane w wielu różnych sytuacjach. Tak jak kompasy są tymi elementami, które kojarzą się z przygodą, aktywnością, przekraczaniem granic i w fantastyczny sposób łączą kolejne pokolenia, które ulegają magii sportu, turystycznych eskapad czy też harcerskich survivalowych aktywności. Jak widać, taki upominek sprawi, że szczególnie w trudnych sytuacjach lub też tych wymagających natychmiastowego działania można o kimś ciepło pomyśleć. To dodatki estetyczne, wykonane z najlepszej jakości materiałów, ale nie można odmówić im przede wszystkim praktycznych walorów. Sprawdź, jakie grawerowane prezenty przygotowaliśmy dla Ciebie.

Cena
-
pixel