Zapalniczki Zippo

( ilość produktów: 13 )

Marka Zippo to jeden z najpopularniejszych producentów zapalniczek benzynowych na świecie. Ich konstrukcje cieszą się szczególnym uznaniem wśród konsumentów ze względu na niezawodność, ponadprzeciętną jakość wykonania i żywotność – o czym świadczy m.in. dożywotnia gwarancja producenta. Zapalniczka Zippo jest zatem idealnym prezentem i upominkiem na całe życie – nawet dla osób niepalących.

W ofercie Sovenir.pl mamy dla Ciebie coś specjalnego. Udostępniamy naszych klientom Zippo z grawerem, który będzie w pełni dostosowany do Twoich indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Personalizowany prezent ucieszy obdarowaną osobę o wiele mocniej – przekonaj się o tym na własne oczy.

Grawerowana zapalniczka Zippo

Szukasz sposobu na to, by spersonalizować zapalniczkę Zippo? Grawer to najlepszy sposób indywidualnego zdobienia. Dzięki temu Twoja zapalniczka będzie jedyna w swoim rodzaju – zwłaszcza gdy będzie to prezent dla osoby Ci bliskiej.

Dlaczego warto wybrać Zippo? Zapalniczka, grawer i usługi realizowane przez zespół Sovenir.pl to 3 kroki do stworzenia produktu doskonałego. Jeśli znasz markę Zippo, prawdopodobnie wiesz o tym, że jej akcesoria charakteryzują się ponadprzeciętną niezawodnością – o czym świadczy m.in. dożywotnia gwarancja, która obejmuje również uszkodzenia mechaniczne. Grawer jest formą zdobienia, która nie zetrze się z czasem jak nadruk. Można więc uznać, że taki prezent będzie nieśmiertelny i ponadczasowy!

Wybierz Zippo na prezent

Zapalniczki Zippo to perfekcyjny podarunek dla każdej osoby dorosłej – niezależnie, czy zalicza się ona do grona osób palących, czy też nie. Jest to zatem doskonała alternatywa prezentowa z okazji urodzin, jubileuszy i sukcesów – zarówno gdy są to wydarzenia związane ze sferą prywatną, jak i biznesową. Oznacza to, że z praktycznego punktu widzenia, zapalniczka Zippo z dedykowanym grawerem jest idealnym zakupem na prezent dla:

  • osoby palącej (zarówno na co dzień, jak i okazjonalnie),
  • partnera biznesowe,
  • klienta,
  • pracownika,
  • szefa,
  • miłośnika survivalu, który w trudnych warunkach zawsze potrzebuje sprawdzonego i niezawodnego źródła ognia.

Potrzebujesz wsparcia w organizacji zamówienia lub masz pytania odnośnie oferowanych usług? Nie ma problemu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Zapalniczki Zippo i proces grawerowania nie ma przed nami tajemnic. Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Wspólnie stworzymy i wykonamy prezent marzeń. Zachęcamy oczywiście do zapoznania się z produktami, które przygotowaliśmy w pozostałych kategoriach.

Cena
-
pixel