Akcesoria Waterman - do piór wiecznych i długopisów

( ilość produktów: 9 )

Osobą odpowiedzialną za artykuły piśmiennicze i akcesoria Waterman, jest założyciel marki, Lewis Edson Waterman. W 1883 roku na zapleczu swojego sklepu z cygarami postanowił wytwarzać własne przybory piśmiennicze. Pierwszy model The Regular przypominał znane nam dzisiaj rozwiązania. Rok później założyciel opatentował swój pomysł i od 1884 r. jego firma zaczęła wytwarzać po kilkaset piór rocznie. Dziś, po przeszło 130 latach od założenia, marka Waterman cieszy się wysoką popularnością wśród użytkowników na całym świecie.

W naszym sklepie Sovenir.pl dostępne są różnego rodzaju akcesoria do piór Waterman oraz wkłady do długopisów Waterman, co pozwala posiadaczom produktów marki na dokupowanie poszczególnych akcesoriów. Pióra i długopisy Waterman cechują się eleganckim wykonaniem, idącym w parze z najwyższą jakością wykonania. Właśnie dlatego tak chętnie wybierane są na elegancki prezent. Posiadamy w naszym sklepie szeroką gamę modeli długopisów i piór, aby każdy mógł u nas znaleźć to, czego poszukuje w odpowiedniej konfiguracji. Idealnym prezentem okaże się elegancki długopis z grawerem, który przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie elegancję i niezawodność. Możliwość spersonalizowania każdego modelu długopisu bądź pióra poprzez proces grawerowanie nada podarunkowi niezwykłości i sprawi, że obdarowywana osoba poczuje się wyjątkowo. Dodatkowo do polecamy oryginalne etui do pióra Waterman, które pozwoli na bezpieczne przechowywanie egzemplarza i zapobiega jego uszkodzeniu bądź zgubieniu.

Atramenty i naboje do piór Waterman

W bogatym asortymencie naszego sklepu posiadamy również różnego rodzaju najwyższej jakości akcesoria Waterman, takie jak atrament Waterman czy naboje do piór, które pozwolą stale cieszyć się ulubionymi przyborami do pisania. Dla miłośników tradycyjnej formy przelewania myśli na papier piórem polecamy atrament butelkowy Waterman dostępny w dwóch kolorach – czarnym i niebieskim. Wyposażeniem obowiązkowym przy takiej metodzie pisania jest tłoczek do nabierania atramentu marki Waterman również dostępny w naszym sklepie.

Wśród zwolenników pisania piórem są też jednak ci, którzy stawiają na bardziej praktyczne rozwiązania i o wiele prostsze, dlatego wybierają oni naboje do piór wiecznych już napełnione atramentem. Takie rozwiązanie nie wymaga noszenia słoiczka z atramentem i narażania się na ubrudzenia w przypadku rozlania się atramentu. Zwalnia również użytkownika z czasochłonnego i skomplikowanego używania tradycyjnego tłoczka do atramentu, dlatego mając na uwadze tych, którzy stawiają na proste rozwiązania, posiadamy w swojej ofercie również naboje do piór wiecznych Waterman. Ich błyskawiczny i bajecznie prosty sposób wymiany pozwoli stale cieszyć się możliwościami pióra wiecznego Waterman.

Jeśli jesteś zainteresowany, nie zwlekaj i dołącz do szczęśliwych posiadaczy piór, długopisów i akcesoriów marki Waterman! Złóż zamówienie, dodając produkty do wirtualnego koszyka, opłać zamówienie i już niedługo ciesz się wybranymi akcesoriami Waterman!

Akcesoria Waterman

Kolor: Kolor
Cena
-
pixel