Wizytowniki skórzane z grawerem

( ilość produktów: 6 )

Podaruj bliskiej Ci osobie lub partnerowi biznesowemu unikatowy prezent, wykorzystując do tego wizytownik skórzany z grawerem. W pełni spersonalizowany, wykonany na indywidualne zamówienie, dla niej i dla niego — takie wizytowniki znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego sovenir.pl. Oferujemy różnego rodzaju eleganckie wizytowniki skórzane i dajemy naszym klientom możliwość wyboru dowolnego grawerunku. Może on zawierać imię, nazwisko, inicjały, nazwę firmy lub krótką sentencję.

Elegancki wizytownik skórzany z Twoim grawerem

Dla biznesmenów proponujemy wizytownik skórzany z logo firmy. Przyda się podczas podróży służbowych, spotkań firmowych oraz na co dzień w pracy. To także dobry pomysł na firmowe upominki dla pracowników, kontrahentów lub ważnych klientów. Natomiast, gdy chcesz podarować wizytownik skórzany męski lub damski komuś z rodziny, lub przyjacielowi, na przykład z okazji awansu lub rozpoczęcia nowej pracy, warto zdecydować się na specjalną dedykację lub życzenia. Dzięki temu, klasyczne wizytowniki skórzane nabiorą sentymentalnego charakteru.

Nasze etui na wizytówki wykonane są z wysokiej jakości skóry, z niezwykłą precyzją i dbałością o detale. Daje to gwarancję, że podarowany wizytownik skórzany z grawerem będzie służył i doskonale się prezentował przez wiele lat. Jest to zatem zarówno stylowy, jak i praktyczny upominek. Wizytownik elegancki pozwala na wygodne przechowywanie wizytówek, kart kredytowych i ważnych notatek oraz jest jednocześnie stylowym gadżetem. Wręczenie komuś karteczki z numerem telefonu oraz adresem mailowym, choć zajmuje tylko chwilę, może zaowocować udaną współpracą, a przyciągający wzrok skórzany wizytownik damski lub męski, na pewno zrobi dobre wrażenie na kontrahentach.

Jeśli nie masz pomysłu na prezent urodzinowy, imieninowy lub na Boże Narodzenie — organizer na wizytówki, który zmieści się do kieszeni lub torebki, jest strzałem w dziesiątkę. Wizytownik skórzany z grawerem to także dobry pomysł na praktyczny i piękny podarunek dla siebie. Jeśli zakładasz własną firmę lub zaczynasz pracę na ważnym stanowisku, stylowy wizytownik to absolutny must have. Kup już teraz i zacznij budować prestiż i świadomość swojej marki.

Cena
-
pixel