Portfele RFID z grawerem

( ilość produktów: 2 )

Spraw sobie lub komuś bliskiemu podarunek, wykorzystując do tego portfele RFID z grawerem. Bezpieczeństwo przechowywanych kart, brak zmartwień na co dzień i podczas podróży, komfort — to wszystko zapewniają Ci portfele antykradzieżowe RFID z oferty naszego internetowego sklepu z pomysłami na prezenty sovenir.pl.

Nie zamykamy się jeden typ upominków, oferując naszym klientom możliwość wyboru między prezentami praktycznymi, uniwersalnymi oraz ozdobami, a także gromadząc w jednym miejscu zróżnicowane upominki dla każdego. To zarówno oferta na prezent dla niego, jak i dla niej, a także prezenty unisex oraz przeznaczone dla rodzin. Wszystko po to, aby łatwiej było ci znaleźć idealną niespodziankę na każdą okazję.

Antykradzieżowe portfele RFID na prezent

Metalowy portfel na karty to rozsądny wybór na prezent, który zadba o bezpieczeństwo, jak i będzie stylowym gadżetem. Metalowy portfel RFID zabezpiecza przechowywane w jego wnętrzu karty przed nieautoryzowanym odczytem danych, a tym samym chroni przed ich kradzieżą. Dzięki opcji personalizacji masz możliwość umieszczenia napisu, sentencji, nazwy czy życzeń, sprawiając, że przedmiot codziennego użytku nabiera ogromnej wartości.

Nasze portfele RFID z grawerem prezentują się zjawiskowo. Posiadają 6 przegródek i wykonane są z wysokiej jakości stali 316L. Dostępne są w 2 kolorach — czarnym i szarym. Portfel RFID dla mężczyzn to także wygodny rodzaj przechowywania wszystkich niezbędnych rzeczy. Bez obawy efektu wypchanych kieszeni można go nosić w kieszeni spodni lub marynarki. Idealnie sprawdzi się też w damskiej torebce — nawet w małej kopertówce, którą nosi się jako dodatek do sukni wieczorowej.

Portfele RFID z grawerem to zatem pomysł na prezent dla eleganckiej i zawsze trzymającej rękę na pulsie businesswoman. Także dla mamy, babci, siostry czy dla przyjaciółki, a także dla dziadka, czy taty. Wszyscy jesteśmy narażeni na odczytywanie danych z kart zbliżeniowych. Personalizowany portfel RFID chroni, a jednocześnie może być wyrazem naszej troski. Nadaje się na prezent z okazji imienin, urodzin, sukcesu w pracy, a także przed podróżą. Wygrawerowane życzenia, miłe słowo, wyznanie uczuć, pozwolą natomiast pamiętać o drugiej osobie.

Portfele RFID z grawerem, podobnie jak wszystkie przedmioty z naszego asortymentu, wykonane są z materiałów najlepszej jakości oraz z dbałością o najmniejsze detale. Wybierz nasze portfele RFID na prezent. Zamów dla siebie lub dla bliskiej ci osoby. Zobacz, jak w jednym momencie sprawisz radość, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo. Kup już teraz.

pixel