Pióra i długopisy Waterman z grawerem

( ilość produktów: 30 )

Szukasz idealnego pomysłu na prezent? Pióra lub długopisy Waterman są luksusową i elegancką propozycją, która powinna przypaść do gustu każdej dorosłej i dojrzałej osobie. Jest to niezwykle prestiżowy gadżet o ponadprzeciętnej jakości wykonania – co widać już na pierwszy rzut oka. Poznaj zatem propozycje, które przygotowaliśmy wspólnie z zespołem Sovenir.pl i zobacz, jak wiele fantastycznych zestawów masz do dyspozycji.

Pióra wieczne Waterman - gwarancja jakości

Waterman to producent piór wiecznych, obok którego nie można przejść obojętnie. Marka powstała w XIX wieku, a dokładnie w roku 1883, gdy jej założyciel Lewis Waterman postanowił spełnić swoje marzenie i wyprodukować własne pióro sygnowane jego nazwiskiem. Sukces odniósł on już rok później, gdy na rynek trafił pierwszy model o nazwie Regular. Nie jest to jednak koniec historii marki Waterman.

Swoje realne sukcesy i imponujący wzrost popularności zaczęła notować ona już na początku produkcji, lecz w 1900 roku jej wyroby zostały docenione na l'Exposition Universelle w Paryżu. Marka Waterman otrzymała złoty medal doskonałości – co było najwyższym dostępnym wyróżnieniem. Od tego momentu pióra Waterman uznawane były przez największych specjalistów i najbardziej wymagających konsumentów za luksusowy wyrób, powstały dzięki połączeniu dbałości o najdrobniejsze detale z wyselekcjonowanymi tworzywami. Tak jest do dziś, gdyż Waterman w dalszym ciągu podbija serca kolejnych pokoleń.

Waterman z grawerem - idealny na prezent!

W tej części sklepu Sovenir.pl udowadniamy, że pióro wieczne Waterman to zaledwie wierzchołek naszych prawdziwych możliwości. Do dyspozycji klientów oddajemy wiele innych ciekawych propozycji, które perfekcyjnie sprawdzą się jako prezent na każdą okazję – niezależnie od tego, czy szukasz alternatywy dla osoby Ci bliskiej, czy Twojego wspólnika biznesowego.

Doskonałą alternatywą może okazać się nieco bardziej współczesny długopis Waterman lub zestawy (np. Waterman Hemisphere (inf.-model) oraz Waterman Perspective (inf.-model)). Nie zapomnij o tym, że warto od razu nabyć kompatybilne naboje Waterman lub atramenty w butelkach, dzięki którym nie zabraknie Ci pigmentu.

Zależy Ci na personalizacji luksusowego prezentu? Długopis Waterman z grawerem dedykowanym dla osoby obdarowywanej to opcja, dla której ciężko znaleźć kontrpropozycje. Trzeba przyznać, że upominki personalizowane pokazują prawdziwe zaangażowanie, które bez wątpienia szczególnie ucieszy osobę obdarowywaną. W Sovenir.pl możesz zrealizować taki projekt. Przekonaj się, jak wiele możliwości czeka na Ciebie na wyciągnięcie ręki.

 

Cena
-
pixel