Akcesoria do zapalniczek Zippo

( ilość produktów: 3 )

Zippo to kultowe zapalniczki benzynowe symbolizujące zapalniczki z wieczystą gwarancją nadaną od amerykańskiego producenta oraz prestiż. Limitowane edycje oraz poszczególne, starsze modele - marka produkuje je od lat trzydziestych XX wieku - to marzenie wielu kolekcjonerów. Zapalniczki są eleganckie i nadają się na prezent. Dlatego nie mogło zabraknąć ich w naszej ofercie. U nas masz możliwość nabyć cały oryginalny zestaw prezentowy Zippo, w skład którego wchodzi zapalniczka w ozdobnym opakowaniu, na której możesz wygrawerować napis lub zdjęcie, oraz akcesoria zippo. Wśród nich znajduje się benzyna, knot i kamień do zapalniczki.

Niezbędne akcesoria do zapalniczek Zippo

Jak wiadomo, zapalniczka przydaje się w domu, jak i poza nim, wiele razy. Dla osób ceniących sobie nieprzeciętne drobiazgi, taki upominek jest idealny. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wszystko, aby skompletować zarazem przydatny, jak i efektowny prezent - Zippo akcesoria są strzałem w dziesiątkę.

Jednak nawet najlepszej jakości sprzęt nie będzie odpowiednio funkcjonował bez oryginalnych i dobrze zamontowanych akcesoriów. Dlatego proponujemy wysokiej jakości kamienie Zippo. Kiedy i jak je wymienić? Przy każdym obrocie kółka krzesiwowego, kamień powinien dać iskrę. Gdy tak się nie dzieje, lub kamień zacina się, to czas, aby go wymienić. Komplet kamieni pozwala mieć ich zapas zawsze wtedy, gdy zajdzie potrzeba wymiany. Dzięki temu zapalniczka może być ciągle używana. A żeby paliła się jasnym i równym płomieniem, niezbędna jest do tego bezzapachowa, oryginalna benzyna Zippo - umieszczona w ładnym, praktycznym i szczelnym pojemniczku - oraz knot. Gdy się wypali, warto mieć go pod ręką i wymienić. A wymiana nie jest trudna, wystarczy trochę sprytu i cierpliwości.

Swój spryt wykorzystaj też podczas zakupów u nas!

Nasza oferta zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby skompletować oryginalny zestaw produktów Zippo podczas jednych zakupów! To daje gwarancję udanego prezentu i następnie, prawidłowego działania zapalniczki. Odrobina pomysłowości przy wybieraniu graweru i… gotowe!

pixel