Scyzoryki Victorinox z grawerem

( ilość produktów: 9 )

Jeśli rozglądasz się za oryginalnym upominkiem, nie musisz już dłużej szukać - scyzoryki Victorinox z grawerem z pewnością Cię zachwycą! Jesteśmy przekonani, że miło zaskoczą i ucieszą obdarowywanego - a co więcej, na jednym z ich ostrzu możesz coś wygrawerować. Imię, datę, cytat? To zależy wyłącznie od Ciebie! Victorinox z grawerem to gwarancja prezentu, dzięki któremu zostaniesz zapamiętany na długi czas. Sprawdzają się na każdą okazję - urodziny, imieniny czy cokolwiek innego!

Dzięki temu, że prezent zostanie spersonalizowany (grawerunek jest w cenie scyzoryka!), dodatkowo zyska on na wartości dla obdarowanego. Zastanów się, co będzie najlepsze, a my z przyjemnością to dla Ciebie wykonamy. Przede wszystkim pamiętaj o tym, że na nasze grawerunki oferujemy wieczystą gwarancję. Jesteśmy pewni swoich usług w stu procentach! Korzystamy z profesjonalnej znakowarki Fiber, dzięki której wygrawerowane imiona czy napisy nie ścierają się, wręcz przeciwnie - wyglądają jak nowe przez długie, długie lata! Victorinox grawer to coś, o czym z pewnością marzy niejeden mężczyzna - jesteśmy przekonani, że i Panie nie pogardzą takim upominkiem!

Szwajcarskie scyzoryki Victorinox

Scyzoryki Victorinox z grawerem to już klasyk! Pięknie wyglądają, ale są również bardzo użyteczne. Zawierają aż trzynaście funkcji: ostrze duże i małe, otwieracz do puszek, śrubokręty: 3 i 6 mm, otwieracz do kapsli, przyrząd do zdejmowania izolacji, a także rozwiertak, szpikulec i szydło, korkociąg i co zaskakujące - piłkę do drewna! W zestawie znajduje się również wykałaczka, pęseta, a także kółko do kluczy, żeby scyzoryk był zawsze w tym samym miejscu! Uważamy, że takie rozwiązanie nie przydaje się wyłącznie poza domem - równie dobrze może być w wyposażeniu każdej kuchni!

Jeśli nie jesteś pewien, jak grawerunek, o którym myślisz, będzie wyglądał - skorzystaj z naszego kreatora. Dzięki niemu idealnie dopasujesz napis do ostrza a Twój prezent będzie wyglądał perfekcyjnie! Wyślij nam swój projekt, a my zajmiemy się resztą. Nie możemy się doczekać, aby pokazać Ci efekt!

Cena
-
pixel