Informacje o sklepie

O nas

Trafiony upominek to świetny sposób na pokazanie innym jak bardzo Ci na nich zależy. Jeżeli natomiast chcesz sprawić aby druga osoba poczuła się się naprawdę wyjątkowo to podaruj jej coś co będzie przeznaczone tylko dla niej. Zaskocz najbliższych niepowtarzalnym prezentem z Twoim własnym grawerem, który na pewno zapamiętają na dłużej.

Chyba każdy z nas był w sytuacji w której całkowicie nie miał pomysłu na prezent. W większości przypadków wręczane są banalne albo nietrafione prezenty kupowane na ostatnia chwilę. Wybierz praktyczny upominek, który będzie służył przez lata i dodaj do niego coś od siebie! Jedyne co wystarczy zrobić to wybrać prezent, który najbardziej będzie pasował do danej osoby, zaprojektować swój grawer w naszym Kreatorze Projektów oraz cieszyć się z niepowtarzalnego prezentu. Gwarantujemy, że na pewno otrzymasz przesyłkę na czas, dokładnie z takim grawerem jaki zaprojektujesz, wykonanym na sto procent naszych możliwości.

Zamień się w kreatywną osobę z pomysłem na trafiony prezent, która z pewnością wyróżni się w tłumie i zamów wyjątkowy prezent już teraz, ponieważ nie ma nic piękniejszego niż uśmiech ukochanej osoby.


Z pozdrowieniami
Zespół Sovenir
Facebook Fanpage

Dane firmy

PHU „Sovenir” Dawid Reiter
ul. F. Ceynowy 6A/2; 83-300 Kartuzy
NIP: 5891949115
REGON: 366929962

pixel