Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Obrazki srebrne z grawerem na chrzest

( ilość produktów: 2 )

Podaruj obrazek na chrzest, który stanie się cenną pamiątką na całe życie. Chrzest Święty to, podobnie jak Pierwsza Komunia Święta, ważne wydarzenie zarówno pod względem religijnym, jak i rodzinnym. W sklepie internetowym sovenir.pl zgromadziliśmy z tej okazji święte obrazki na prezent, które są pomysłem na idealny upominek dla dziecka. Nie zamykamy się na jeden rodzaj niespodzianek, oferując zarówno mniejsze, jak i większe obrazki o różnych kształtach, jak prostokąt, kwadrat, a nawet serduszko, przedstawiające Świętą Rodzinę lub czuwającego nad maluszkiem Anioła Stróża, możliwe do powieszenia na ścianie lub postawienia na podpórce w dowolnym miejscu.

Największą rolę odgrywa natomiast możliwość personalizacji każdego obrazka, czyli wygrawerowania życzeń, daty chrztu, komunii, imienia dziecka, modlitwy lub sentencji. Długość tekstu uzależniona jest od wielkości wybranego obrazka i powierzchni przystosowanej pod grawerunek. Dzięki takiej możliwości obrazki na chrzest z grawerem stają się indywidualną pamiątką na lata od matki chrzestnej, ojca chrzestnego, dziadków lub rodziców. Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym możesz znaleźć obrazki srebrne z grawerem jednakowo dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Wysoka jakość wykonania i dbałość o wszystkie detale oraz szlachetny, trwały i elegancki materiał powodują, że nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie w naszym asortymencie odpowiedni egzemplarz.

Obrazy srebrne z wizerunkami świętych — prezent na chrzest i komunię

Srebrny obrazek na chrzest to jedna z najpopularniejszych i najbardziej cenionych pamiątek chrztu. Jest to wyjątkowy przedmiot o religijnym charakterze, który od razu można powiesić w pokoju dziecka, a gdy dorośnie, na pewno zabierze go ze sobą do swojego domu. Obrazek na chrzest to zarówno pamiątka chrztu, jak i symbol opieki świętych nad dzieckiem. Maluszki nie pamiętają uroczystości, warto zatem zadbać o symboliczny znak z tego dnia, do którego będą mogły wracać myślami w przyszłości. Szczególnie grawerowany obrazek srebrny jest jedyny w swoim rodzaju — nikt nigdy nie będzie miał identycznego.

Obrazek z Józefem i Maryją jest polecany wtedy, gdy chcesz podkreślić sakralny charakter uroczystości. Jeśli obdarowywane dziecko to twój chrześniak, tym bardziej jest to dobry pomysł. Natomiast Aniołki przyciągną uwagę dziecka już od pierwszej chwili. Rodzice docenią go natomiast za to, że od chwili umieszczenia go w pokoju dziecka, już zawsze będzie go strzegł. Gustownie wykonany obrazek na chrzest to, oprócz wartości religijnej, także stylowa dekoracja pokoju i na pewno trafiony prezent, który nigdy nie zginie pośród innych prezentów. Jeśli nie masz pomysłu na napis, dobrze sprawdzą się polecane przez nas zdania: „Pamiątka Chrztu Świętego” lub „Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej” i wpisanie daty przyjęcia sakramentu.

Każdy obrazek zapakowany jest w ozdobne pudełko, nie musisz zatem przejmować się pakowaniem niespodzianki. Już teraz wybierz prezent na chrzest, czy komunię i spraw radość sobie i rodzicom malucha.

pixel