Prezent dla przyjaciela - prezenty z grawerem

( ilość produktów: 229 )

Wyjątkowa okazja wymaga efektownego i oryginalnego prezentu. Właśnie dlatego w sklepie internetowym Sovenir.pl znajdziesz idealny prezent dla przyjaciela. Mamy w swojej ofercie upominki, które możesz podarować dalszemu znajomemu, koledze z pracy, ale również swojemu najlepszemu kumplowi. Proponujemy chociażby ozdobne etui z piórem lub długopisem. Zarówno samo opakowanie, jak i pióro lub długopis zostały wyposażone w oryginalny grawer. Wykonamy napis o dowolnej treści. Oferujemy też pomysł na prezent dla przyjaciela w postaci ozdobnych spinek do mankietów. Może to być zresztą nie tylko upominek dla kolegi, ale również dla męża lub chłopaka z okazji rocznicy albo innego, szczególnego momentu. Zwolennikom praktycznych gadżetów na pewno do gustu przypadnie też nasz stylowy portfel na karty albo ozdobna papierośnica. Oczywiście ten produkt również można wyposażyć w ozdobny grawer. Mamy też w swojej ofercie takie drobiazgi, jak oryginalne breloki, zapalniczki, notatniki, kamienie lodowe do whisky i innych drinków oraz wiele innych propozycji.

Prezent dla przyjaciela z grawerem na urodziny

Nasze upominki sprawdzą się na różne okazje. Proponujemy chociażby niejeden prezent dla przyjaciela na urodziny. Mamy w swojej ofercie odpowiedni gadżet na 18, 20, 30, 40, 50, 60 oraz każde inne urodziny. Każdy oferowany przez nas prezent urodzinowy dla przyjaciela został przy tym wykonany z najwyższej jakości materiałów. Wykończony solidnym drewnem oraz metalowymi elementami. Dzięki temu jest nie tylko wytrzymały i niezawodny, ale również bardzo elegancki.

Niezobowiązujący prezent dla mężczyzny

Mamy w swojej ofercie zarówno upominki na duże i szczególne okazje, jak i nie jeden drobny prezent dla przyjaciela. Taki niezobowiązujący gadżet przyda się chociażby z okazji jego zakończenia kariery zawodowej, zmiany pracy, ukończenia studiów wyższych, zdania matury albo uzyskania określonych uprawnień zawodowych. Niewielki podarunek z grawerem przyda się też w ramach podziękowań za pomoc albo przeprosin. Prezentowane prezenty dla przyjaciela dostępne są w przystępnych, atrakcyjnych cenach. Poszczególne modele mają też różne wersje oraz czasem umożliwiają dokonanie ich drobnej modyfikacji.

Marka: Marka
+ Rozwiń- Ukryj
Cena
-
pixel