Zestawy prezentowe Waterman

( ilość produktów: 4 )

Artykuły piśmiennicze najwyższej jakości na sovenir.pl

Jeżeli szukasz eleganckiego prezentu, zestawy prezentowe Waterman to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie prostolinijność i eleganckie wykończenie. Takimi właśnie cechami wyróżniają się zestawy piśmiennicze Waterman. Długopisy i pióra tej marki to produkty będące w światowej czołówce producentów artykułów piśmienniczych. Historia marki sięga 1883 roku, kiedy to Lewis Edson Waterman na tyłach sklepu z cygarami postanowił produkować własne długopisy. Stworzył wówczas model długopisu The Regular. Opatentowanie tego modelu przyniosło mu wielki sukces, dzięki czemu po kilkunastu latach marka Waterman stała się jednym z największych producentów długopisów i piór na świecie. Pióra Waterman swoją dużą popularność zawdzięczają wysokiej jakości materiałom używanym do produkcji oraz pozłacanym eleganckim zdobieniom. Mosiężny korpus polakowany na czarno oraz pokryta 23-karatowym złotem stalówka i zdobienia nadają pióru nadzwyczajnych wartości wizualnych.

Dla miłośników tradycyjnego pisania – pióra i długopisy Waterman

Pomimo galopującej automatyzacji i komputeryzacji, nie brakuje tradycjonalistów, którzy cenią sobie tradycyjne przelewanie myśli na papier. Poeci, tekściarze, wciąż opowiadają się za tradycyjnym sposobem utrwalania swojej twórczości. Nadal też istnieją zawody, których przedstawiciele na co dzień posługują się pismem odręcznym. Lekarze, prawnicy, wykładowcy, służby porządkowe – w ich pracy wciąż niezbędnym elementem pracy jest długopis. Ważne umowy muszą być podpisywane ręcznie i najlepiej, by symbolicznie podpisywane były najwyższej jakości artykułami piśmienniczymi. Długopisy Waterman to świetny wybór na prezent dla takich osób. Trwałe i niezawodne wkłady Waterman gwarantują doskonały przepływ atramentu i niesamowitą gładkość pisania, dzięki czemu pisanie stanie się niezwykłą przyjemnością, a elegancki czarny korpus z pozłacanymi 23-karatowym złotem gustownymi dodatkami nada każdemu procesowi pisania wyjątkowości i niepowtarzalności.

Zestawy upominkowe Waterman z grawerem od Sovenir.pl

Zestaw Waterman z grawerem to niezwykle elegancki komplet artykułów piśmienniczych, który idealnie nadaje się jako prezent dla bliskiej osoby na dowolną okazję. Twoi przyjaciele biorą ślub? Ukochana obroniła tytuł magistra? A może chcesz podziękować promotorowi za opiekę nad Twoją pracą magisterską? Każdy powód zasługuje na to, by uczcić go wyjątkowym prezentem i nieco wyróżnić się z tłumu innych oklepanych upominków. Bez wątpienia doskonałe pomysły na oryginalny podarek oferuje marka Waterman − zestawy prezentowe, które dostępne są w ofercie Sovenir.

Wyjątkowości każdemu zestawowi prezentowemu nadają różne personalizacje, jak np. grawerowanie. Dzięki temu osoba obdarowywana czuje się wyjątkowa i docenia, że na przygotowanie danego prezentu został poświęcony czas i nie jest to kolejny nudny i niepotrzebny przedmiot, o którym się zapomina. Dzięki personalizacji w postaci grawerowania laserowego zestawy prezentowe Waterman poza pięknym i praktycznym produktem piśmienniczym pozwalają na podarowanie przedmiotu oryginalnego i niepowtarzalnego, będącego pamiątką na długie lata.

Wybierz już dziś dowolny produkt na naszej stronie i dodaj go do wirtualnego koszyka. Zrealizuj zamówienie, a już za parę dni ciesz się możliwością podarowania komuś wyjątkowego zestawu prezentowego marki Waterman. To klasa sama w sobie, którą możesz podzielić się ze swoimi bliskimi i sprawić im niezapomnianą radość. Zapraszamy!

Zestawy Waterman z Grawerem

Dodatki: Dodatki
Kolor: Kolor
Wykończenie: Wykończenie
pixel