Grawerowany prezent dla wychowawcy

( ilość produktów: 187 )

Wychowawca to niezwykle ważna persona w życiu każdego młodego człowieka. To on jest w dużej mierze odpowiedzialny za to, jak kształtuje się jego osobowość, pewność siebie i przede wszystkim pasja do nauki. Chcesz podziękować swojemu wychowawcy za wspólnie spędzone lata? Wybierz upominek z grawerem w naszym sklepie!

Jaki prezent dla wychowawcy wybrać?

Idealna pamiątka dla wychowawcy to taka, która zostanie z nim przez wiele lat. Nie warto wybierać słabej jakości przedmiotów czy bezużytecznych dekoracji, które po latach zostaną wyrzucone do kosza. Zdecydowanie lepszym pomysłem jest wybieranie prezentów dedykowanych, które będą przypominać o wspólnie spędzonym czasie. Z pewnością każdy funkcjonalny przedmiot, taki jak długopis czy zapalniczka, z grawerem dla wychowawcy sprawdzi się znacznie lepiej niż kolejna ramka ze zdjęciem czy bukiet kwiatów.

Podziękowanie z grawerem dla wychowawcy klasy

Świetnym pomysłem na upominek dla wychowawcy jest pióro. Wielu nauczycieli posługuje się tym rodzajem pisadła, więc z pewnością ucieszą się z takiego prezentu. Warto także wykonać specjalny grawer na piórze dla wychowawcy, który będzie mu przypominał o tym, kto podarował mu taki prezent. Dobrym pomysłem jest także pamiątka dla wychowawcy w postaci grawerowanej zakładki do książki. To zarówno piękny, jak i przydatny przedmiot, więc z pewnością zachwyci każdego obdarowanego. Jeśli bardzo dobrze znasz swojego wychowawcę, możesz postawić także na podarunki, odpowiadające jego upodobaniom czy hobby. Np. dla miłośników dobrego wina, możesz zamówić zestaw do wina z grawerem, a dla pasjonata gotowania zestaw do serów, również z pamiątkową dedykacją. Prezentem, który na pewno się sprawdzi, jest personalizowana biżuteria, np. naszyjnik czy bransoletka. To uniwersalna opcja, więc możesz ją wykorzystać nawet wtedy, kiedy preferencje nauczyciela nie są Ci dobrze znane. Podobnie sprawdzi się grawerowany brelok, np. w formie pendrive czy posrebrzana szkatułka z dedykacją.
Szukasz idealnego prezentu dla wychowawcy? Z pewnością znajdziesz go w naszym sklepie!

Marka: Marka
+ Rozwiń- Ukryj
Cena
-
pixel