Prezenty drewniane z grawerem

( ilość produktów: 39 )

Prezenty z drewna to zawsze udany pomysł na mały, jak i większy upominek. To prostota i elegancja, połączone ponadczasowym stylem. Dzięki nam, także prezenty bardzo unikatowe, bo spersonalizowane, a zatem od serca! W naszej ofercie znajdziesz wiele pomysłów na drewniane prezenty z grawerem, na wiele okazji i dla wszystkich. Od drewnianych breloków do kluczy z możliwością graweru z dwóch stron, jako tekstu lub zdjęcia, po organizer z grawerem, czyli bambusowy notatnik w twardej okładce, z długopisem w komplecie i zapakowane razem w pudełko prezentowe.

Drewniane prezenty z grawerem

Wszystkie nasze pomysły na drewniane produkty na prezent, dostępne są w wersji dla kobiet i dla mężczyzn. Charakteryzują się starannością wykonania i najwyższą jakością. Dzięki Twojemu pomysłowi na grawer w formie napisu lub zdjęcia, staną się wyjątkowym, spersonalizowanym podarunkiem.

sovenir.pl znajdziesz drewniane akcesoria, które sprawią radość Tobie, a także Twoim przyjaciołom i bliskim.

Szachy na prezent z grawerem dostarczą niezapomnianych wrażeń i emocji podczas gry. Będą też miłym zaskoczeniem, gdyż wygrawerowane indywidualnie pudełko zawierać będzie dodatkowo nie tylko komplet szachów, ale też zestaw akcesoriów do wina!

Drewniane akcesoria kuchenne z napisami urozmaicą niejeden posiłek. Starannie wykonane grawerunki na deskach do krojenia i drewnianych zestawach do sera, nie przeszkadzają w ich użytkowaniu.

Skrzynki - nosidełka na piwo polecamy “podpisać” imieniem obdarowywanego - na pewno wywoła to radość na jego twarzy i jednocześnie spokój, że butelki, które tam umieści będą bezpieczne! Drewniany zestaw do wina czy do whisky, to natomiast pomysł dla osoby, która ceni sobie elegancję i prestiż, które podkreślić możesz odpowiednią sentencją. Każdy grawer wykonujemy gratis! Zapraszamy do zapoznania się z naszą gamą drewnianych produktów z możliwością wygrawerowania, a także śledzenia naszej oferty i korzystania z wyjątkowych promocji i okazji. Sprawdź koniecznie wszystkie pomysły, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

Marka: Marka
Cena
-
pixel