Imieniny czy urodziny babci lub dziadka? Oto kilka propozycji prezentów!

2021-08-23
Imieniny czy urodziny babci lub dziadka? Oto kilka propozycji prezentów!

Zakup prezentu dla ukochanych dziadków, z pewnością nie jest zadaniem łatwym i szybkim. W końcu pragniemy podarować im coś wyjątkowego, coś sentymentalnego, coś, co będzie miało dla nich szczególne znaczenie. Ciągłe kupowanie takich samych prezentów nie daje takiej niespodzianki. Jest jedynie formą ,,wykonania zadania”. Pamiętamy, a więc coś kupujemy, wręczamy i to wszystko. Ale czy o to właśnie chodzi? Z pewnością nie! Dziś podpowiadamy, jakie prezenty można wybrać dla dziadków na imieniny czy urodziny. Przedstawimy kilka propozycji, jakie w wielu przypadkach, z pewnością okażą się być strzałem w dziesiątkę.

Idealny prezent dla babci

Co okaże się być najlepszym prezentem dla naszej ukochanej babci? Z czego będzie ona zadowolona, a sama niespodzianka trafiona będzie w dziesiątkę? Wszystko tak naprawdę zależy od tego, z jaką babcią mamy do czynienia. Jedna 70 - tka jest pełna energii, lata po świecie, ćwiczy w parku jogę i kocha długie wędrówki po górach, z kolei inna preferuje seriale, bujany fotel, ciepłe kapcie na nóżkach i robienie pysznych wypieków dla swoich wnucząt. Wybierając więc prezent dla babci, warto na pewno kierować się tym, co ona lubi, jak spędza czas, co jej się podoba. Na pewno upominki z grawerem stanowią tutaj doskonały wybór.

Dla babci, która lubi wycieczki, kocha podróże, wyprawy i życie w ciągłym biegu, oryginalnym pomysłem będzie na przykład butelka termiczna kubek termos bidon z grawerem w kolorze czarnym, na której to znajdzie się oryginalny tekst, na przykład ukochana babcia Tereska, dla mojej cudownej babci Wandy, dla najlepszej babci na świecie… Tutaj treść jest totalnie dowolna. Dla wielbicielek kwiatów, które kochają otaczać się kolorowymi roślinami wokół, doskonałą opcją będzie skrzynka nosidło na kwiaty z grawerem do wnętrza której można włożyć piękne kwiatki, a na zewnątrz zawrzeć oryginalny, płynący prosto z serca napis. A dla prawdziwych gospodyń domowych, designerskim, ale jednocześnie i praktycznym pomysłem na prezent będzie deska do serów z kompletem noży na prezent z grawerem, która to prezentuje się naprawdę wyśmienicie i dla zwolenniczek pysznych, szwajcarskich czy francuskich serów, na pewno okaże się być strzałem w dziesiątkę. A oprócz wszystkich tych upominków, prezentów i bardziej lub mniej drogocennych rzeczy, każda babcia z pewnością będzie zadowolona z obecności osób, które najbardziej kocha i to bez wątpienia będzie najpiękniejszym prezentem w dniu jej imienin czy urodzin, bo w końcu najpiękniejsze, co można dać dziadkom - to swoją obecność.

Drewniana Herbaciarka pudełko z GRAWEREM Prezent 6

Najlepszy prezent na imieniny Dziadka

Czy Twój dziadek jest majsterkowiczem i kocha wszelkie prace w ogrodzie lub w domu? A może jest smakoszem dobrej jakości trunków? W zależności od tego co lubi, jak żyje i co wypełnia mu czas, warto kupić związany z tym prezent. Pomysłów jest tutaj bardzo dużo. Pomysłów jest tutaj bardzo dużo. Zamiast więc kolejnej pary skarpet czy następnego do kolekcji krawata, warto spojrzeć nieco bardziej na oryginalne pomysły - niespodzianki, by spośród nich wybrać dla swojego ukochanego dziadka coś naprawdę wyjątkowego.

Jeśli dziadek lubi palić i nawet mimo upływu lat nie ma ochoty rzucić swojej ,,przyjemności”, to bez wątpienia doskonałą propozycją będzie papierośnica czarna z grawerem, na której to znaleźć może się wybrany przez zamawiającego tekst, na przykład papierośnica dziadka Michała, papierosy Krzysia… Każdy palacz z pewnością z takiego prezentu będzie w pełni zadowolony. Wykonany z wysokiej jakości aluminium, z pojemnością do 20 papierosów, zapakowany w eleganckie pudełko na prezent. A dla gadżeciarza, dziadka, który lubi otaczać się wielofunkcyjnymi rozwiązaniami, godną uwagi propozycją będzie scyzoryk Victorinox Spartan z grawerem od producenta Victorinox ze Szwajcarii. Ma on wymiary 91x15x27 mm i 60 gramów wagi. Pełni on bardzo dużo funkcji. Ma małe i duże ostrze, otwieracz do puszek, śrubokręt, otwieracz do kapsli, ale także korkociąg, wykałaczkę, pęsetę, kółko do kluczy czy ucho igielne. Nie brak mu również i przyrządu do zdejmowania izolacji. I oczywiście obowiązkowo grawer, który dopełnia wyjątkowości temu gadżetowi. Czyż dziadek z takiego sprzętu nie będzie w pełni zadowolony?

Nóż myśliwski HUNTSMAN na Prezent z GRAWEREM

Pomysłów na prezent urodzinowy czy imieninowy dla dziadków może być bardzo dużo. Sprawdzą się tutaj zarówno małe upominki, jak na przykład brelok do kluczy z grawerem, po piękne szkatułki drewniane na biżuterię. Mając już prezent, wystarczy w tym szczególnym dniu być, a wtedy z pewnością dla każdego z dziadków takie imieniny, urodziny czy każde inne święto, będą miały wartość bezcenną.

Polecane

pixel