Jaki prezent dla nauczyciela i wychowawcy? Zobacz co proponujemy!

2021-09-21
Jaki prezent dla nauczyciela i wychowawcy? Zobacz co proponujemy!

Idealny prezent dla nauczyciela to taki, którego ten nigdy nie zapomni. Powinien więc on być wyjątkowy, najlepiej spersonalizowany odpowiednim grawerem, taki, którego obecność pozwoli zachować w pamięci niezwykłe wspomnienia. Jaki więc pomysł okaże się być wyśmienity?

Prezent z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Okazji do obdarowania nauczyciela prezentem jest naprawdę wiele. W Polsce tym najważniejszym dniem jest 14 października, który to określany jest Dniem Edukacji Narodowej, pospolicie zwany przez większość Dniem Nauczyciela. Z tej też okazji wręcza się nauczycielom, dyrekcji i pozostałym pracownikom kwiaty czy drobne upominki. Wybierając prezent dla nauczyciela, powinien być on przemyślany, oryginalny i z pewnością dany od serca. Pomysłów tutaj może być naprawdę wiele. Najczęściej wybieranymi są pióra wieczne, na których to można umieścić dowolny, wybrany przez zamawiających tekst. Ciekawą propozycją jest na przykład pióro wieczne i długopis Parker Jotter GRAWER PR, które jesteśmy przekonani, w takim komplecie spodoba się każdemu nauczycielowi. Jeśli do tego pojawi się oryginalny tekst, taki produkt stanie się wręcz idealny. Odchodząc z kolei od tradycyjnych pomysłów, można postawić i na praktyczne rozwiązania, które sprawdzą się w codziennym życiu. I tak może to być na przykład kubek termiczny z grawerem w kolorze białym dla zwolennika podróży, wycieczek i wyjazdów, piękna biżuteria, wielofunkcyjny scyzoryk czy na przykład zapalniczka.

Długopis Parker IM czarny GT z GRAWEREM + ETUI

Jak obchodzony jest Dzień Nauczyciela w Polsce?

Bez wątpienia dzień 14 października lubią zarówno nauczyciele, bo w końcu jest to ich święto, ale i sami uczniowie, którzy tego dnia mogą liczyć na specjalne przywileje. Święto to w Polsce obchodzone jest w sposób szczególny i jest to zazwyczaj dzień wolny od zajęć lekcyjnych. Uwaga - nie można mylić tego z dniem wolnym. Uczniowie przychodzą do szkoły, jednak o sprawdzianach, klasówkach czy pracach domowych na szczęście mogą zapomnieć. Tego dnia, najbardziej nawet surowi nauczyciele stają się jakby łagodniejsi i bardziej łaskawi. W zależności od szkoły, dzień ten może przyjąć nieco inną formę. W jednych szkołach organizowane są różnorodne uroczystości czy przedstawienia, w innych są to wyjścia do kina, do teatru, na lody. Z pewnością ten dzień wygląda zdecydowanie inaczej, niż każdy inny w szkolnych murach.

Bardzo często uczniowie wraz z rodzicami organizują dla wychowawcy niespodziankę. Może to być spotkanie w kawiarni, piknik na świeżym powietrzu czy na przykład wycieczka w nieznane. Wtedy to właśnie wręczany jest prezent dla wychowawcy, pojawiają się słowa podziękowania, chwile wzruszenia. Jeśli nauczyciel jest oddanym pedagogiem i poświęca się swojej pracy bez reszty, będąc przy tym dobrym człowiekiem, zapłatą za to są dla niego szczęśliwi i zadowoleni uczniowie. Każdy z nas z pewnością chciałby tworzyć klasę, w której ludzie są ze sobą zżyci, a wychowawca stanowi doskonałe dla takiej grupy uzupełnienie, prawda?

Notes A5 Organizer Długopis Notatnik z GRAWEREM B

Praktyczne prezenty na Dzień Nauczyciela

Wśród kupowanych przez rodziców i dzieci prezentów, z pewnością najczęściej wybieranymi są te praktyczne, a więc takie, które nauczyciel w codziennym życiu będzie mógł wykorzystać. Bardzo dobrą propozycją jest na przykład pendrive z grawerem. Z jednej bowiem strony każdy nauczyciel potrzebuje takiego dysku przenośnego w codziennej swojej pracy, z drugiej poprzez śmieszny, sentymentalny czy oryginalny grawer, będzie on pamiątką, nawiązującą do konkretnych osób, do konkretnego czasu. Wśród tych propozycji warto spojrzeć na pendrive USB 32GB w kolorze srebrnym z grawerem w formie breloka, który można przywiesić do kluczy, mając pewność, że nigdy się go nie zgubi, jednocześnie mogąc być w każdej chwili wykorzystanym. A na takim pendrivie może krótki wierszyk, słowa podziękowania, ciekawa sentencja? Pomysłów jest wiele - wystarczy odrobina kreatywności i ciekawych wizji. Innymi propozycjami, skierowanymi szczególnie dla nauczycieli kochających czytanie książek, a więc przede wszystkim humanistów są zakładki do książki z grawerem, metalowe, które wyglądają po prostu obłędnie, jednocześnie stanowiąc praktyczny dodatek w trakcie czytania.

Prezenty od serca na Dzień Nauczyciela

Nie zawsze trzeba jednak stawiać na prezenty praktyczne, ale takie, które pięknie będą prezentowały się, czy to na ciele czy na przykład na półce w salonie. Tutaj ciekawą propozycją skierowaną dla nauczycieli płci żeńskiej jest na przykład złota zawieszka CHARMS Puzzle z grawerem, która wygląda pięknie i bez wątpienia spodoba się wszystkim zwolenniczkom biżuteryjnych ozdób. A totalnie inną opcją są herbaciarki z grawerem dla smakoszy różnego rodzaju herbat z całego świata. Zakup takiej okaże się być strzałem w dziesiątkę, wypełniając przestrzeń na kuchennym blacie, będąc dla niego piękną ozdobą.

Złota zawieszka pr. 585 CHARMS Puzzle z GRAWEREM

Bez względu na to, czy prezentem na Dzień Nauczyciela będzie brelok do kluczy z grawerem, drewniany notatnik czy nosidło na kwiaty, najważniejsze jest wręczenie go od serca, bowiem tylko wtedy ma on prawdziwą wartość i odgrywa dla pedagoga szczególne znaczenie.

Polecane

pixel