Najlepsze pomysły na prezent z grawerem!

2021-08-11
Najlepsze pomysły na prezent z grawerem!

Spersonalizowane prezenty cieszą się bardzo dużą popularnością i wybierane są one na różne okazje - na Dzień Matki, Dzień Ojca, dla Nauczyciela, dla Szefowej, z okazji Urodzin, Imienin, na Święta Bożego Narodzenia...Tak naprawdę okazji do obdarowania bliskiej osoby jest wiele, a okazjonalny upominek z wykorzystaniem graweru, stanowi tutaj doskonałą do zastosowania opcję. Na co warto postawić?

5 powodów, dla których warto stawiać na prezenty z grawerem

Po pierwsze, prezent ma indywidualny charakter, który dopasowany jest do konkretnej osoby. I choć dany produkt może być niezwykle popularnym i często wybieranym jako prezent, to w wersji z grawerem zyskuje zupełnie nowy charakter i inną jakość, będąc prawdziwym unikatem i idealną perełką na torcie. Zwykłe pióro wręczone nauczycielowi z pewnością nie będzie miało tak dużego znaczenia, jak to z grawerem w formie dla najlepszego wychowawcy od klasy 3B rok 2021, prawda? Takie prezenty z grawerem dają jasny przekaz, są konkretnie adresowane do odpowiedniej osoby. W ten sposób osoba obdarowana czuje się po prostu wyjątkowo. I tak na przykład dla smakoszy alkoholowych trunków rewelacyjne będą zestawy do wina z grawerem, z kolei dla biznesmenów wizytowniki skórzane z grawerem.

Po drugie, prezenty z grawerem stanowią idealny sposób na upamiętnienie konkretnego wydarzenia. Często są w naszym życiu szczególne chwile i warto, aby pozostały one w naszej pamięci na zawsze. Taki zakup produktu spersonalizowanego, stanowi tutaj doskonały wybór. Może to być więc szczególny prezent na Walentynki, które miały istotne znaczenie dla pary, może to być prezent dla żony z okazji zmiany statutu z ,,wolna” na ,,zamężna”. Często takie prezenty z grawerem upamiętniające wydarzenie zawierają ważną datę, konkretne miejsce, imiona.

Długopis Parker IM czarny GT z GRAWEREM Tabliczka

Po trzecie, taki prezent pozwala poczuć się osobie obdarowywanej wyjątkowo. Taki spersonalizowany upominek może sprawić komuś ogrom radości, może mu poprawić humor w ciężkich chwilach, może w końcu być forma wdzięczności, podziękowania czy troski o kogoś. I bez względu na to, czy dany będzie bez okazji czy z konkretnej okazji, z pewnością będzie miał wartość szczególną. Na przykład bransoletka męska z grawerem wręczona na Dzień Ojca od dzieci z napisem Dla najlepszego Taty pod słońcem, stanowić będzie najpiękniejszy prezent, jaki tylko mężczyzna może otrzymać.

Po czwarte, prezent z grawerem może być praktycznym w swoim zastosowaniu rozwiązaniem. Można tutaj wybrać coś, co sprosta potrzebom osoby obdarowanej. Dla miłośników podróży - kubek termiczny, dla właścicieli czworonogów - adresówki dla psów, dla zwolenników oryginalnych zawieszek - nieśmiertelnik z grawerem. Takich prezentów, które można wykorzystywać w codziennych pracach czy przy tworzeniu stylizacji na dany dzień jest naprawdę bardzo dużo. Każdy majsterkowicz ucieszy się ze scyzoryka wielofunkcyjnego, każda gospodyni domowa z dobrej jakości deski do krojenia, a miłośnik książek z grawerowanej, metalowej zakładki.

I po piąte, taki prezent niewątpliwie potrafi chwycić za serce. Wszystko to, co wykonane jest własnoręcznie lub co jest spersonalizowane, ma podwójną wartość. Zwykły produkt możemy kupić niemal w każdym sklepie, z kolei taki, który ma sentencję, słowa podziękowania, wyrażenie swoich uczuć, ma wartość sentymentalną, a to jest po prostu bezcenne.

Szkatułka pudełko etui na zegarki 10szt. GRAWER

Jaki prezent z grawerem dla kogo?

Wybierając prezent z grawerem, należy przede wszystkim kierować się tym, dla kogo jest on skierowany i z jakiej okazji ma być wręczony. To podstawa, aby odegrał on swoją rolę i miał znaczenie dla tego, kto go otrzyma. Z pewnością osoba nie lubiąca alkoholu lub nie mogąca go pić, nie będzie zadowolona z karafki czy z piersiówki, prawda? Ktoś, kto z papierosami nigdy nie miał do czynienia, nie ucieszy się, gdy prezentem będzie papierośnica grawer.

W pierwszej więc kolejności należy zwrócić uwagę na to, komu chcemy taki upominek wręczyć. Inną kategorię produktów stanowić będzie prezent dla szefa, a zupełnie inną na przykład prezent dla Mamy. Następnie warto dostosować go do okazji, bowiem coś innego może sprawdzić się z okazji Dnia Babci, coś innego na Walentynki, a jeszcze coś innego z okazji przejścia na emeryturę.

Polecane

pixel