Spersonalizowany prezent — czyli jaki? Poznaj nasze 5 pomysłów

2022-05-23
Spersonalizowany prezent — czyli jaki? Poznaj nasze 5 pomysłów

Szukanie wyjątkowego prezentu to nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli osoba, którą chcemy obdarować, jest szczególnie bliska naszemu sercu. Pragniemy, aby podarunek nie tylko przypadł jej do gustu, ale również by był unikatowy, stworzony z myślą tylko o niej. Czym są spersonalizowane prezenty? Dlaczego cieszą się tak ogromną popularnością i w czym tkwi ich magia?

Czym jest spersonalizowany prezent?

Podarunek spersonalizowany to taki, który został stworzony z myślą o konkretnej osobie. Jest unikalny, jedyny w swoim rodzaju i bardzo osobisty. Zakup prezentu spersonalizowanego pozwala na precyzyjne wyrażenie naszych intencji, uczuć oraz emocji, dzięki czemu upominek nabiera zupełnie nowego, symbolicznego znaczenia.

Znalezienie prezentu, który spełniałby wszystkie nasze oczekiwania i jednocześnie pasował idealnie do osoby, którą pragniemy obdarować, nie jest łatwe, a wręcz bardzo często po długich poszukiwaniach okazuje się, że jest niemożliwe. Dostępne od ręki upominki są uniwersalne, przez co trudno wyrazić za ich pomocą wyjątkowość relacji, czy uczucia.

Spersonalizowanie prezentu to swego rodzaju uszycie go na miarę bliskiej naszemu sercu osoby. Wykorzystanie odpowiedniej kolorystyki, fontu, czy wzbogacenie o ważny cytat albo sentencję sprawia, że ze zwykłego upominku staje się on prezentem intymnym i przywołującym wyjątkowe wspomnienia. Warto zatem zdecydować się na takie drobiazgi, po które osoba obdarowana będzie sięgać stosunkowo często jak wizytowniki, długopis z grawerem czy stylowy nieśmiertelnik ze stali szlachetnej lub srebra.

Wybór podarunków, które możemy spersonalizować, jest ogromny. Grawer wykonać można na praktycznie każdym materiale. Może zdobić skórzany album na zdjęcia lub srebrną skarbonkę, a dzięki dostępowi do zaawansowanych technologicznie urządzeń, możliwe jest precyzyjne wykonanie nawet tak skomplikowanego zdobienia, jak zdjęcie. Srebrne spinki do mankietów, czy długopis z grawerem to oczywiście zaledwie ułamek dostępnych na rynku propozycji.

W zależności od płci lub wieku bliskiej nam osoby możemy zdecydować się na takie ponadczasowe prezenty jak posrebrzana pozytywka, czy klasyczna biżuteria jak np. srebrny naszyjnik z bransoletką, czy pierścionek.

Naszyjnik i bransoletka 925 Prosta z GRAWEREM

Personalizowany prezent — dlaczego warto taki wybrać?

Podarek, który wzbogaciliśmy o osobiste zdobienia, jest wyjątkowy nie tylko ze względu na swój unikalny charakter. Mówi również osobie obdarowanej, jak wiele dla nas znaczy oraz jak wiele wysiłku włożyliśmy w to, by prezent dla niej był jedyny w swoim rodzaju. Nie jest to kolejny drobiazg, jakich pełno na półkach sklepowych. Wymagał od nas zaangażowania i czasu.

Rodzaj zdobienia, czy graweru również ma ogromne znaczenie. Można zdecydować się na jeden z popularnych motywów jak rytm serca bądź znaczek nieskończoności. Szczególną wartość dla bliskiej osoby będą mieć jednak bardziej osobiste akcenty w postaci ważnego dla niej cytatu, daty upamiętniającej jakieś istotne w jej życiu wydarzenie, czy intymnej dedykacji.

Nie bez znaczenia jest również sam podarunek — warto wybrać drobiazg, który będzie pasował do gustu osoby obdarowanej. Stylowy długopis z grawerem lub złota zawieszka do bransoletki charms to prezenty ponadczasowe, eleganckie i pasujące do wielu okazji.

Złota zawieszka pr. 585 CHARMS Serce z GRAWEREM

Wyjątkowe upominki — poznaj TOP 5 najmodniejszych propozycji!

Wiesz już, co chcesz wygrawerować, ale jeszcze do końca nie wiesz na czym? Wybierz prezenty ponadczasowe jak złota i srebrna biżuteria, eleganckie jak wieczne pióro lub praktyczne jak wizytowniki z grawerem. Szukasz modnych inspiracji? Poznaj 5 najpopularniejszych pomysłów!

Nieśmiertelnik

Niezwykłość tego prezentu leży nie tylko w możliwości pełnej personalizacji, ale również w jego symbolice. Srebrne lub złote nieśmiertelniki z dedykacją to upominki bardzo osobiste, które podkreślają siłę oraz wagę uczucia, jakim darzymy osobę obdarowaną. Tabliczki tożsamości to doskonałe prezenty zarówno dla niej, jak i dla niego.

Bransoletki dla par

Ozdobione ważną dla Was sentencją, datą lub rytmem serca staną się przepięknym i bardzo wzruszającym prezentem rocznicowym oraz walentynkowym. Warto pokusić się o bransoletki dla par z grawerem, który będzie składał się z dwóch części — pierwsza znajdzie się na bransoletce dla niego, druga na bransoletce dla niej.

Długopis z grawerem

Wyjątkowy prezent wyrażający szacunek, podziw oraz życzenia dalszych sukcesów zawodowych. Pióro lub długopis z grawerem to doskonały pomysł na prezent dla nauczyciela bądź przełożonego, a także, dla ukochanej osoby, która otrzymała awans lub rozpoczęła wymarzoną karierę.

Pióro wieczne i długopis Parker IM czarny GRAWER P

Spinki do mankietów

Elegancki i bardzo praktyczny prezent, który będzie o nas przypominał podczas każdego ważnego wydarzenia w życiu bliskiej nam osoby. Spinki do mankietów są dyskretne i stylowe, a wzbogacone o subtelny grawer nabierają osobistego i wyjątkowego charakteru.

Łańcuszek z medalikiem i bransoletka

Jeden z najpopularniejszych pomysłów na ponadczasowy prezent to srebrny naszyjnik z bransoletką. Złota i srebrna biżuteria doskonale prezentuje się noszona zarówno na co dzień, jak i specjalne okazje, a wzbogacona o wygrawerowany medalik nabiera intymnego znaczenia.

Nie ma bardziej osobistych prezentów niż podarki spersonalizowane, ozdobione eleganckim grawerem. Wyraź swoje uczucia, wybierając upominki wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju!

Polecane

pixel