V pomysłów na prezent dla świadka i świadkowej

2021-06-22
V pomysłów na prezent dla świadka i świadkowej

Świadkowie na ślubie są niezwykle ważnymi osobami dla państwa młodych. To ludzie bliscy nowożeńcom, tacy, którzy są wsparciem, pomocą, którzy służą radą i są tam, gdzie potrzeba. Na ich barkach spoczywa organizacja wieczoru panieńskiego i kawalerskiego, oni pomagają podczas samego wesela, są istotnym elementem całej ceremonii kościelnej. Nic więc dziwnego, iż państwo młodzi chcieliby w sposób symboliczny podziękować tym osobom za wszystko, co dla nich zrobili - za to, że są, że można na nich liczyć, że bez względu na wszystko, zawsze staną na wysokości zadania. Jaki jest więc najlepszy prezent dla świadkowej i dla świadka? Co na prezent dla świadkowej i dla świadka okaże się być idealnym wyborem?

Ramka na zdjęcia - idealny wybór

Wymyślając pomysł na prezent dla świadkowej i świadka, na pewno ciekawym produktem będą ramki na zdjęcia z zastosowaniem graweru. Można w nie wstawić zdjęcie pary młodej ze świadkiem, a do tego postawić na grawer w formie podziękowań za to, że jest, że służy pomocą, że można na nią liczyć. Idealną propozycją na najlepszy prezent dla świadkowej lub świadka jest ramka na zdjęcia z grawerem pozioma, niezwykle efektowna w swoim wyglądzie, niebywale piękna, a do tego poprzez możliwość dodania zdjęcia i tekstu płynącego prosto z serca - idealna. Fotografie mają ogromną moc, dlatego też bez względu na to, w jaki sposób nie byłyby wręczone, zawsze stanowią idealną pamiątkę dla osoby obdarowanej.

Brelok do kluczy z personalizowanym tekstem

Wśród drobnych gadżetów, które mają symboliczne znaczenie, na pewno breloki do kluczy drewniane stanowią idealny wybór, jako pomysł na prezent dla świadkowej lub świadka. Są one niezwykle praktyczne, bowiem mogą być doskonałą zawieszką do kluczy, a dzięki dowolnie wybranemu tekstowi, mogą odegrać sentymentalne znaczenie. Na takim breloku słowa Dziękuję, że jesteś…, nagle nabierają zupełnie innego znaczenia. Mała rzecz dostępna za niewielkie pieniądze, a może sprawić radość każdej osobie obdarowanej. Wśród licznych propozycji, na pewno warto zwrócić uwagę na brelok do kluczy Woodsy z grawerem - prosty, klasyczny, w minimalistycznym wydaniu, a przy tym oryginalny, designerski i niebanalny w swojej formie. Czyż nie jest to dobry wybór, jako najlepszy prezent dla świadkowej lub świadka?

Brelok do kluczy Woodsy Drewno stal z GRAWEREM

Nieśmiertelnik na szyję - oryginalna biżuteria

Biżuteria zawsze jest w modzie, jeśli chodzi o grawerowane propozycje. Dla świadkowej doskonałą może okazać się bransoletka, dla świadka spinki do koszuli. Poszukując jednak uniwersalnego rozwiązania, które będzie idealne, jako pomysł na prezent dla świadkowej, ale i dla świadka, na pewno godną uwagi propozycją będzie nieśmiertelniki z grawerem. To produkt biżuteryjny, który będzie wyśmienicie sprawdzał się przy wielu damskich, jak również i męskich stylizacjach. Długi naszyjnik, a na nim blaszka z wygrawerowanym tekstem, to absolutnie numer jeden, jaki jesteśmy przekonani, spodoba się wszystkim zwolennikom oryginalnych, biżuteryjnych akcentów.

Srebrny Nieśmiertelnik MINI 925 Grawer + TABLICZKA

Zestawy do wina z grawerem - dla miłośników tych trunków

Oczywiście dostępnych pomysłów jest dużo więcej. Kolejną, wartą uwagą opcją są zestawy do wina z grawerem. Szukając więc pomysłu, co na prezent dla świadkowej lub świadka, warto spojrzeć na wachlarz propozycji obejmujących kosztowanie win, jak również i ich przechowywanie. Co można tutaj wybrać? Idealnym będzie drewniane pudełko na wino z grawerem czy też zestaw do wina, w którym to znajdują się niezbędne akcesoria do jego otwarcia, jak również i samego serwowania. Na takiej skrzynce umieścić można dowolną treść, która bez wątpienia okaże się być idealną, jeśli chodzi o pomysł na prezent dla świadków wesela.

Nosidełka drewniane - ciekawe i warte uwagi pomysły.

I ostatnią z prezentowanych propozycji są nosidełka drewniane. I tak tutaj można pokusić się o całkiem ciekawe propozycje, jakie na pewno będą stanowiły strzał w dziesiątkę, jako coś ciekawego na prezent. Dla świadka rewelacyjnie sprawdzi się nosidełko w formie skrzynki na piwo z śmiesznym tekstem w roli głównej, z kolei dla świadkowej skrzynka - nosidełko na kwiaty, w których każdy bukiecik kwiatów będzie wyglądał po prostu fenomenalnie. Takie nosidła wykonane są z najwyższej jakości drewna, z dbałością o najmniejsze detale i szczegóły, z możliwością praktycznego ich wykorzystania. Jeśli zostaną one wręczone świadkom wesela lubiącym humorystyczne rozwiązania, to na pewno ten wybór okaże się być w pełni trafiony.

Bez względu na to, jaki prezent dla świadkowej lub prezent dla świadka zostanie wybrany, każdy okaże się być bardzo dobrym wyborem, jeśli zostanie wręczony od serca i z sercem. Poprzez personalizowane prezenty, można nimi wyrazić więcej, niż w jakikolwiek inny sposób.

Polecane

pixel