Walentynki 2023: oryginalne życzenia na święto zakochanych

2023-01-05
Walentynki 2023: oryginalne życzenia na święto zakochanych

Walentynki już niebawem! Czas przemyśleć, jakie upominki i życzenia pokierujesz do bliskich Ci osób. Szukasz inspiracji? Oto nasze propozycje, które z pewnością pomogą Ci wywołać u nich uśmiech.

Jak świętować walentynki?

Walentynki to piękny dzień, który ma być hołdem dla miłości. Wszechobecne serduszka, amory i inne elementy mają nam o tym przypomnieć. Też chcesz świętować? Świetnie się składa, bo przygotowaliśmy dla Ciebie artykuł, który pozwoli Ci stworzyć wyjątkowe życzenia walentynkowe nie tylko dla ukochanej czy ukochanego, ale dla każdej bliskiej Ci osoby, np. rodziców, dziecka, dziadków czy przyjaciół!

Pamiętaj, że ten dzień możesz świętować ze wszystkimi ludźmi, na których Ci zależy, a nie tylko z tymi, z którymi łączy Cię romantyczna relacja. To także dobry czas, aby wyznać uczucie komuś, przed kim do tej pory było skrywane.

Oryginalne życzenia walentynkowe dla męża

Jeśli chodzi o oryginalne życzenia walentynkowe dla męża, to opcji jest kilka. Przede wszystkim warto jednak zastanowić się, co lubi Twój ukochany i w jaki sposób zwykle celebrujecie swoją miłość, bo z pewnością to ułatwi Ci wybór nie tylko życzeń, ale też prezentu.

Jeśli np. lubicie piesze wycieczki, świetnym rozwiązaniem będzie stworzenie dla niego mapy Waszej miłości i zaznaczenie różnych miejsc, w których wydarzyły się ważne momenty. Do każdego umieszczonego na mapie momentu, dopisz, czego życzysz swojemu partnerowi na przyszłość. Kochacie gry planszowe?

Własnoręcznie zrobiona gra, w której część pól będzie oznaczało odczytanie osobiście napisanych dla niego życzeń, z pewnością mu się spodoba. Jeśli nie umiesz pisać, możesz wykorzystać gotowe wiersze na walentynki, ale zadbaj o to, aby były dopasowane do Waszej historii. A może uwielbiacie wspólne oglądanie filmów?

Stwórz więc wideo z życzeniami, które nagrasz w różnych ważnych dla Was miejscach! Dobrą, uniwersalną opcją, która sprawdza się właściwie w każdej sytuacji, jest prezent dla męża z grawerem. W ramach grawerunku można wybrać właśnie krótkie, ale treściwe życzenia. Ukochany za każdym razem patrząc na dany przedmiot, będzie przypominał sobie o tym, jak Ci na nim zależy!

Skórzana Męska Bransoletka z GRAWEREM Black

Romantyczne życzenia na walentynki dla ukochanej

W przypadku Pań także możesz wykorzystać wiersze na walentynki, które znajdziesz w Internecie, ale jeszcze lepszą opcją będzie wymyślenie takich rymowanych życzeń samemu. Nie jesteś w to dobry? Możesz napisać po prostu list.

W dzisiejszym świecie cyfrowych wiadomości otrzymanie tradycyjnego listu jest zaskakujące i wywołuje ogromną radość. Możesz oczywiście taki list wysłać pocztą lub dołączyć do prezentu dla żony, kiedy będziesz go wręczać. Np. schowaj go między kwiatami. Inną, równie ciekawą opcją jest personalizowany czekoladowy telegram.

To idealny upominek dla ukochanej, która uwielbia słodkości i prezenty z pomysłem! Chcesz zaszaleć? Możesz zamówić np. samolot, który będzie wznosił baner ze specjalnymi życzeniami. Jeśli Twoja wybranka lubi własnoręcznie zrobione prezenty, dobrym pomysłem będzie przygotowanie dla niej samodzielnie pomalowanego kubka lub albumu z Waszymi zdjęciami, w który wpiszesz przygotowane życzenia.

Na koniec jeszcze propozycja, która sprawdza się zawsze, niezależnie czy Wasz związek jest młody, czy jesteście ze sobą wiele lat. Biżuteria z grawerem, który wyraża więcej niż tysiąc słów. Czasami w walentynki zamiast długich życzeń wystarczy proste „kocham Cię”. Zastanawiasz się, która opcja sprawdzi się u Ciebie najlepiej?

Przede wszystkim pamiętaj, że najbardziej wzruszające życzenia walentynkowe to takie, które płyną prosto z serca. Nie ważne więc, w jakiej formie je przekażesz. Najistotniejsze jest, aby były personalizowane.

Bransoletka sznurkowa Silver Rose

Życzenia walentynkowe dla kolegi i koleżanki

Lubisz obchodzić walentynki nie tylko z ukochaną osobą, ale także z przyjaciółmi, rodziną i znajomymi? To świetnie!

Dzielenie się miłością jest przecież niezwykle miłe, niezależnie czy jest to uczucie czysto przyjacielskie, czy romantyczne. Np. życzenia walentynkowe dla dziecka, uczą malucha, jak ważne jest, aby mówić innym ludziom o swoich uczuciach.

Chcesz sprawić przyjemność znajomym i zaskoczyć ich tego dnia? Napisz personalizowane wiersze na walentynki i wręcz każdemu z osobna. Warto potraktować to humorystycznie, aby tego dnia każdy uśmiechnął się chociaż raz. Szukasz niezobowiązujących prezentów? Bransoletki przyjaźni z grawerem, wieczne róże, ulubione czekoladki, zapalniczka z grawerem czy kubek z Waszymi imionami, to idealne propozycje na podarki walentynkowe dla bliskich Ci osób, które nie są zbyt kosztowne, ale zawsze cieszą osobę obdarowaną.

Nieśmiertelnik Czarny Stal Szlachetna z GRAWEREM

Mamy nadzieję, że teraz już wiesz, jakie życzenia walentynkowe dla męża, kolegi czy przyjaciółki przygotujesz w tym roku. Jednego jesteśmy pewni – niezależnie od formy życzeń, jeśli będą płynęły z serca, wywołają ogromną radość u drugiej osoby!

Polecane

pixel