Posrebrzany album na zdjęcia - z grawerem

( ilość produktów: 5 )

Podaruj dziecku posrebrzany album na zdjęcia, który będzie cenną pamiątką na całe życie. Chrzest Święty to w każdej rodzinie, zarówno dla rodziców, jak i dziadków oraz dla dziecka, jedno z najważniejszych wydarzeń pod względem religijnym i rodzinnym. Dlatego warto, aby pamiątka chrztu była wyjątkowa.

Posrebrzany album na zdjęcia na chrzest

W naszym internetowym sklepie sovenir.pl przygotowaliśmy dla ciebie albumy ze srebrną ramką, które są pomysłem na idealny upominek jednakowo dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Nie zamykamy się na jeden rodzaj asortymentu, oferując posrebrzany album na zdjęcia dziecka w różnym stylu, idealny do podarowania przez ciocię, wujka, babcię i dziadka oraz matkę chrzestną lub ojca chrzestnego. To na przykład posrebrzany album na zdjęcia z miejscem na siedemdziesiąt fotografii i z koroną na przodzie lub album z misiem i miejscem na ponad czterdzieści zdjęć. Każdy srebrny album na zdjęcia z naszej oferty wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, platerowany srebrem próby 925 i z wliczonym w cenę grawerem. Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko prezentowe.

Możliwość personalizacji każdego albumu, czyli wygrawerowania imienia dziecka, daty chrztu, modlitwy, życzeń lub sentencji, nadaje mu indywidualny charakter. Dajemy pełną dowolność jeśli chodzi o treść grawerunku. Natomiast jego długość uzależniona jest od wielkości wybranego albumu i powierzchni przystosowanej pod grawerunek. Jeśli nie masz pomysłu na napis, dobrze sprawdzą się polecane przez nas zdanie: „Pamiątka Chrztu Świętego” i wpisanie daty przyjęcia sakramentu. Wysoka jakość wykonania, staranność i doświadczenie oraz dbałość o najmniejsze detale powodują, że nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie w naszej ofercie odpowiedni egzemplarz.

Posrebrzany album na zdjęcia to jedna z najpiękniejszych i najbardziej cenionych pamiątek ze chrztu. Jest to wyjątkowy przedmiot o religijnym charakterze, a także przywołujący w przyszłości mnóstwo wspomnień. Dzieci nie pamiętają uroczystości, warto zatem pomyśleć o symbolicznym znaku z tego dnia. Dodatkowo grawer nadaje indywidualny charakter — każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju i nikt nigdy nie będzie miał identycznego. Na pierwszy obrazek w albumie polecamy wybrać zdjęcie maluszka, a na kolejne — zdjęcia z rodzicami i z rodzicami chrzestnymi. Gustownie przygotowany posrebrzany album na zdjęcia to, oprócz wartości religijnej, także unikatowa dekoracja i na pewno trafiony prezent, który wyróżni się spośród innych.

Każdy album ma swoje opakowanie, nie musisz zatem przejmować się szukaniem pasującego pudełka. Już teraz wybierz prezent na chrzest, spraw radość sobie i rodzicom malucha oraz kompletuj zdjęcia maluszka, aby tworzyć dla niego wspomnienia.

Dziecko

Marka: Marka
Cena
-
pixel