Ramka na chrzest z grawerem

( ilość produktów: 8 )

Mawia się, że jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów. Fotografie zatrzymują piękne chwile i sprawiają, że możemy do nich wrócić w każdej chwili. Chociaż żyjemy w czasach, kiedy fotografia cyfrowa zastąpiła tę analogową, a co za tym idzie – zdjęcia przechowujemy w większości w plikach w komputerze lub w wirtualnych galeriach czy na blogach, zdecydowanie warto wydrukować swoje ulubione kadry. Takie wydrukowane zdjęcie, które możemy podziwiać bezpośrednio, bez pośrednictwa monitora komputera, to zupełnie inne doznanie estetyczne. Z kolei do wydrukowanej fotografii warto dobrać pasującą do niej ramkę, która pięknie wyeksponuje zdjęcie. Wśród bogatego asortymentu naszego sklepu sovenir.pl znajdziesz duży wybór ramek: drewnianych, platerowanych srebrem, aluminiowych, a nawet platerowanych 24 karatowym złotem. Na wszystkich można wykonać indywidualną grawerkę. Zdjęcie w ramce na prezent sprawdzi się na wiele okazji. Jeśli poszukujesz ciekawego dodatku do prezentu z okazji chrztu świętego, specjalna ramka na chrzest z grawerem to bardzo doby pomysł. Można podarować ją samodzielnie lub też wydrukować zdjęcie dziecka i umieścić je w takiej ozdobnej ramce.

Personalizowana ramka na chrzest z metryczką

Każda ramka na chrzest z grawerem dostępna w tej kategorii została wykonana z materiałów wysokiej jakości. Znajdziesz u nas między innymi egzemplarze wykonane z metalu, platerowane srebrem. Przepiękną propozycją jest choćby srebrna ramka na chrzest w formie pozytywki, grającej popularną dziecięcą melodię "Twinkle Twinkle Little Star". Można w niej umieścić aż cztery zdjęcia – po jednym na każdym boku ramki. Niezwykle efektownie prezentuje się również ramka w kształcie drzewa z siedmioma mini ramkami w kształcie serduszek. Taka ramka na chrzest - metryczka postawiona w widocznym miejscu w salonie czy pokoju dziecięcym zawsze będzie przypominała o tym ważnym wydarzeniu w życiu maluszka i jego rodziców.

Jeśli z kolei poszukujesz ramek pozłacanych, wśród naszej oferty znajdziesz jedyne w swoim rodzaju egzemplarze ze znanymi na całym świecie kryształkami Swarovskiego w kształcie lokomotywy, które dostępne są w wersji dla dziewczynki (z różowymi kryształkami) oraz dla chłopca (kryształki w kolorze niebieskim). W cenę każdej ramki dostępnej w tej kategorii wliczone jest wykonanie spersonalizowanego grawerunku. Wykonywany jest on przy użyciu znakowarek laserowych, które charakteryzują się bardzo dużą dokładnością. Wygrawerować można zarówno wybrany tekst, jak i ozdobną grafikę. Taka unikatowa ramka na chrzest dla dziewczynki lub chłopca to bez wątpienia prezent, który przetrwa wiele lat. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami naszych wyjątkowych ramek dostępnych w tej kategorii.

Dziecko

Marka: Marka
Cena
-
pixel