Pozytywka na chrzest

( ilość produktów: 26 )

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla dziecka, pozytywka na Chrzest jest idealnym rozwiązaniem. Nierzadko wielu z nas ma problem, co konkretnie podarować dziecku na Chrzciny. Nie chcemy powielać znanych wszystkim pamiątek - tych maleństwo z pewnością będzie mieć pod dostatkiem. Niewątpliwie oryginalnym rozwiązaniem jest pozytywka na Chrzest. Elegancka, ponadczasowa i zachwycająca! Będzie piękną pamiątką, a także idealną ozdobą dla pokoju maluszka. Co więcej, nie zestarzeje się - przez wiele, wiele lat będzie wyglądać znakomicie. Kto wie, może obdarowany maluch przekaże ją kiedyś swojemu dziecku?

Jeśli chcesz sprawić, aby prezent jeszcze bardziej zyskał na wartości, zdecyduj się na grawerunek. Nie martw się - jest w cenie pozytywki, co więcej, oferujemy na niego wieczystą gwarancję. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu naszych klientów ma złe doświadczenia dotyczące źle wykonanych grawerów - nie martw się, u nas nie spotka Cię nic podobnego! Nasze grawerunki obejmuje wieczysta gwarancja, ponieważ korzystamy z wyłącznie sprawdzonych rozwiązań.

Pamiątkowa pozytywka z kryształami Carmani

Mówimy “pozytywka na Chrzest”, jednak, rzecz jasna, sprawdzi się również na inne okazje! Nasza pozytywka na prezent ucieszy każdego malucha (i rzecz jasna, rodzica!). To ponadczasowy upominek, który będzie cieszyć oczy i uszy przez długie lata. Dzięki grawerunkowi zostanie dodatkowo spersonalizowana. Możesz wybrać, czy chcesz umieścić na pozytywce cytat, życzenia, może datę urodzenia i imię dziecka. To zależy wyłącznie od Ciebie!

Kryształy Carmani dodają elegancji, pięknie odbijają światło. W pozytywce znajduje się ich aż dwanaście! Możesz wybrać kształt pozytywki - czy będzie to anioł, statek, miś, może kaczka, buciki baletnica? Upewnij się, że sprawdziłeś wszystkie nasze propozycje!

Zapraszamy Cię do zakupów w naszym sklepie - wiemy, że będzie zadowolony zarówno Ty, jak i obdarowana osoba! Jeśli masz jakiekolwiek pytania - skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy!

 

Marka: Marka
Cena
-
pixel