Posrebrzana szkatułka na Chrzest

( ilość produktów: 14 )

Zbliżające się Chrzciny mogą być powodem do stresu związanego z wyborem prezentu, dlatego oferujemy Wam szkatułki na chrzest. To doskonały upominek, który zachwyci rodziców malucha, a później będzie stanowić idealną pamiątkę, do której sam zainteresowany, gdy tylko podrośnie, z przyjemnością będzie wracać. W naszym sklepie oferujemy wiele kształtów i wzorów - możesz wybrać szkatułkę-pociąg, kwadratową, okrągłą, a także przypominającą eleganckie buciki! Co więcej, niektóre nasze propozycje wbudowaną mają również pozytywkę. To rozwiązanie zachwyci każdego!

Srebrne szkatułki na chrzest służą do przechowywania pamiątek, biżuterii czy innych przedmiotów, które są ważne dla maluszka i jego rodziny. Szkatułka ze srebra nie jest jednak dobrym rozwiązaniem wyłącznie z okazji Chrzcin - świetnie sprawdzi się również z okazji pierwszych urodzin czy innych podobnych uroczystości! Dzięki naszym grawerunkom możesz dowolnie personalizować szkatułkę. Skorzystaj z naszego kreatora, wyślij do nas swój projekt, a my wyczarujemy cuda!

Posrebrzane szkatułki na chrzest

Srebrne szkatułki na chrzest to ponadczasowe rozwiązanie, które nie dość, że pięknie wygląda, to dodatkowo jest bardzo funkcjonalne! Rodzice i dziecko będą tam przechowywać drogocenne dla nich przedmioty. Dzięki personalizacji srebrnej szkatułki możesz mieć pewność, że trafisz w dziesiątkę. Możesz wybrać, co tylko zechcesz - życzenia, cytat, może imię dziecka, datę?

Z nami możesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie grawerunek będzie się pięknie prezentował przez długie, długie lata! Dlaczego? Korzystamy z naszego ulubionego, sprawdzonego rozwiązania, jakim jest znakowarka laserowa Fiber. Trwałość graweru jest nieporównywalna, dlatego oferujemy na nią wieczystą gwarancję - jesteśmy pewni, że przez wiele, wiele lat srebrna szkatułka, jak i grawerunek prezentować się będą znakomicie!

Serdecznie zachęcamy Cię do zakupów w naszym sklepie - wiemy, że sprostamy Twoim oczekiwaniom. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Dziecko

Marka: Marka
Cena
-
pixel