Breloki dla par z grawerem

( ilość produktów: 38 )

Stwórz spersonalizowane breloki dla par dla ciebie i twojej drugiej połówki lub dla pary nowych sąsiadów, czy dla bliskich, do których wybierasz się, na przykład, na parapetówkę. Nie zamykamy się na jeden rodzaj, oferując brelok dla dwojga na różne okazje, które będą zarówno funkcjonalnymi przedmiotami codziennego użytku, jak i ozdobnymi bibelotami. Dzięki naszym pomysłom podarowany przez ciebie brelok dla par na pewno będzie strzałem w dziesiątkę. Co najważniejsze, możesz dodać wymyślony przez siebie grawer, dzięki czemu, taki drobny prezent staje się unikatową pamiątką na lata i jedynym w swoim rodzaju gadżetem. Daty, imiona, inicjały, drobna sentencja lub życzenia — wszystko to sprawi, że brelok do kluczy dla par stanie się małym dziełem sztuki o ogromnej wartości sentymentalnej.

Personalizowane breloczki do kluczy dla par

W naszym asortymencie na sovenir.pl możesz znaleźć zarówno eleganckie, jak i zabawne breloczki, na przykład breloczki dla par puzzle. Wszystko po to, aby idealnie dopasować styl prezentu oraz napis do preferencji obdarowywanej pary. Możliwość personalizacji docenisz też w przypadku, gdy chcesz zrobić prezent wybrance lub wybrankowi swojego serca. Nie ma lepszego symbolu celebracji miłości niż połączenie prostego przedmiotu codziennego użytku z wyznaniem miłosnym — szczególnie jeśli chodzi o breloki dla par z grawerem do wspólnego domu, czy mieszkania. Z tego względu jest to idealny prezent nie tylko w okresie walentynek, na urodziny, na święta, ale też w ważnych życiowych momentach.

Klucze z identycznymi ozdobami dla niej i dla niego to, podobnie jak bransoletki dla par, symbol jedności i dzielenia czegoś tylko między sobą. Możliwość personalizacji sprawia, że każdy, nawet najmniejszy drobiazg, będzie jedyną w swoim rodzaju, wyjątkową i sentymentalną pamiątką, pełną osobistego znaczenia. Breloki to także świetny pomysł na prezent dla rodzeństwa, dla mamy i taty lub dla przyjaciół. Solidne wykonanie oraz dbałość o najmniejsze detale to natomiast gwarancja tego, że prezent posłuży na wiele lat i zadowoli najbardziej wymagającego estetę.

Zatem jeśli zbliżają się czyjeś urodziny, imieniny, rocznica, ślub, czy parapetówka i nie masz pomysłu na podarunek, wybierz jedne z dostępnych u nas breloków o kształcie świnki, serca, słoników, czy puzzle, dopasuj napis, a my zajmiemy się resztą. Prezencik pakujemy w ozdobny kartonik, więc o nic nie musisz się martwić. Kup już teraz podarunek z sovenir.pl i zobacz zadowolenie na twarzy bliskiej ci osoby.

Cena
-
pixel